Aktuna Yapı

HAMMADDEDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ AKERSAN POLİMER SAYGILARIMIZLA. ( BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR)

English
image
CAM ELYAFLI MOBLEN (SİYAH) OTOMOTİV SEKTÖRÜNE, KOLTUK SANDALYE VE MUTFAK EŞYASI VE BENZERİ ALANLARDA KULANILMAK ÜZERE İSTENİLEN RENKLERDE KOPOLİMER VEYA CAM ELYAFLI ORANINI SİPARİŞE GÖRE AYARLAYARAK HER SEKTÖRE UYGUN PP PLASTİK HAMMADDE MOBLEN ÜRETMEKTEYİZ ( BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR)

FİRMA PROFİLİ

   MİSYON VE VİZYONUMUZ:

        Kalite Ve Başarının

Temelini;Doğru Proje,Doğru Alt Yapı, Doğru

Ürün İle ,Doğru Uygulamanın

Oluşturduğuna İnanan ,Ve Bu

Doğrultuda, Sektörüne Alternatif Çözümler Sunan, Üretim Ve Hizmet Kalitemizi, Teknolojiyi En Üst Seviyede Kullanarak, Sürekli Geliştirmeyi Hedefleyen, Personelimizin Bilgi Ve Becerilerini, Eğitimlerle Destekleyerek, Müşteri Memnuniyetini ,Her Koşulda En Üst Seviyede Karşılamak İçin Çalışan, Topluma Ve Çevreye Her Zaman Duyarlı Olmak ,Ve Geri Dönüşümünü En Profosyonel Şekilde Yaparak, Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunmak, Bünyesinde Kurulan Ve Uygulanan Kalite Yönetim Sistemini Sürekli Geliştirerek ,Sektöründe En İyi Olma İnancı Doğrultusunda, Çalışan Lider Bir Kuruluş Olmaktır.


Ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın da bizlere sağlayacağı güç ile "uluslararası arenada aktif bir şirket" olarak yolumuza devam etmek kuruluşta belirlenen ilk amacımız. firmamızın bugüne kadar değişmeyen "müşteri odaklı hizmet" anlayışı ile üretim yapmaya kararlıyız.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutmak ve geliştireceğimiz yeni ürünlerle "geleceği, bugünden görmeyi" vizyonumuz olarak belirledik. Ürettiğimiz her ürünün arkasında olarak, üretimin her aşamasında teknik destek sağlayarak "sizin firmanız, bizim firmamız" anlayışı ile omuz omuza yarınlara büyüyerek ulaşacağız.   

HAKKIMIZDA:

AKERSAN PLASTİK GRANÜL HAMMADDE GERİ DÖNÜŞÜM AMBALAJ SAN VE TİC.LTD ŞTİ.   1998 Yılında faaliyete başlayan firmamız, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite ve müşteri memnuniyetine her koşulda önem vermektedir.

Global dünyaya entegre olan ülkemizde otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, kablo sanayi, ayakkabı, inşaat sektörlerinde gereksinim duyulan pek çok ürünün hammadde ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur

  Makine parkurumuzu ve kapasitemizi her sene biraz daha arttırmaktayız. Sizlerden gelen talepleri karşılayabilmeyi bundan sonraki yıllarda da yegâne amaç edinip, firmamızın ileriki yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda büyütmeyi hedeflemekteyiz.EKSTÜRÜZER granül hattı ile (Pp.moblen granül )Ps antişok granül)(Absgranül)hammadde üretmekteyiz. Aylık 650 Ton kapasite ile sektörde, kendi payına düşen ihtiyacı, kaliteli ürünle karşılamaktadır.Sürekli kendini geliştirmeyi hedef edinen firmamız 2011 yılında kurduğu DEDEMANLAR YAPI İNŞ SAN TİC LTD.ŞTİ. ilede inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamış ve bu bilinçle yeni firmamızı kurup bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. Başlayıp devam ettiğimiz bu yolda, bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, beraberliğimizin nice yıllar devam etmesini temenni ederiz.

 

                                                                                   

SAYGILARIMIZLA           

                                                                                                           

Yönetim Kurulu Adına  

                                                                                                 İdris ERTUFAN