Aktuna Yapı

HAMMADDEDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ AKERSAN POLİMER SAYGILARIMIZLA. ( BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR)

English
image
(KALİTELİ HAMMADDE ÜRETMEK BİZİM İŞİMİZ) OTOMOTİV SEKTÖRÜNE,MOBİLYA,KOLTUK,SANDALYE,TEKSTİL AKSESUARLARI,SEBZE KASALARI,PP PLASTİK HAMMADDENIN KULLANILDIGI HER ALANDA KULANILMAK ÜZERE İSTENİLEN RENKTE,CAM ELYAFLI,KOPOLİMER,ÖZEL HAMMADDE SİZLERİN İSTEGİNE GÖRE AYARLAYARAK HER SEKTÖRE UYGUN PP.PLASTİK GRANÜL HAMMADDE MOBLEN ÜRETİRİYORUZ. ( BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR)

FİRMA PROFİLİ

BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR.

   KALİTE  POLİTİKAMIZ:

        Kalite Ve Başarının

Temelini;Doğru Proje,Doğru Alt Yapı, Doğru

Ürün İle ,Doğru Uygulamanın

Oluşturduğuna İnanan ,Ve Bu

Doğrultuda, Sektörüne Alternatif Çözümler Sunan, Üretim Ve Hizmet Kalitemizi, Teknolojiyi En Üst Seviyede Kullanarak, Sürekli Geliştirmeyi Hedefleyen, Personelimizin Bilgi Ve Becerilerini, Eğitimlerle Destekleyerek, Müşteri Memnuniyetini ,Her Koşulda En Üst Seviyede Karşılamak İçin Çalışan, Topluma Ve Çevreye Her Zaman Duyarlı Olmak ,Ve Geri Dönüşümünü En Profosyonel Şekilde Yaparak, Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunmak, Bünyesinde Kurulan Ve Uygulanan Kalite Yönetim Sistemini Sürekli Geliştirerek ,Sektöründe En İyi Olma İnancı Doğrultusunda, Çalışan Lider Bir Kuruluş Olmaktır.

 

 AKERSAN PLASTİK GRANÜL HAMMADDE GERİ DÖNÜŞÜM AMBALAJ SAN VE TİC.LTD ŞTİ.   1998 Yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite ve müşteri memnuniyetine her koşulda önem vermekteyiz.
 
    Makine parkurumuzu ve kapasitemizi her sene biraz daha arttırmaktayız. Sizlerden gelen talepleri karşılayabilmeyi bundan sonraki yıllarda da yegâne amaç edinip, firmamızın ileriki yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda büyümeyi hedeflemekteyiz. Bünyesinde bulunan AKERSAN AMBALAJ Firması ilede merkez adresimizde ikinci el (çıkma koli), sıfır ambalaj kolisi ,ve her ebetta (çuval) alım satımı yapmaktayız.EKSTÜRÜZER granül hattı ile (Pp.moblen granül )Ps antişok granül)hammadde üretmekteyiz. Aylık 300 Ton kapasite ile sektörde, kendi payına düşen ihtiyacı, kaliteli ürünle karşılamaktadır.Sürekli kendini geliştirmeyi hedef edinen firmamız 2011 yılında kurduğu DEDEMANLAR YAPI İNŞ SAN TİC LTD.ŞTİ. ilede inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamış ve bu bilinçle yeni firmamızı kurup bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. Başlayıp devam ettiğimiz bu yolda, bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, beraberliğimizin nice yıllar devam etmesini temenni ederiz.

 

                                                                                    SAYGILARIMIZLA           

                                                                                                           Yönetim Kurulu Adına  

                                                                                                                           İdris ERTUFAN