Aktuna Yapı

HAMMADDEDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ AKERSAN POLİMER SAYGILARIMIZLA. (BIZIMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR) YOUR SOLUTION PARTNER IN PLASTIC RAW MATERIAL. AKERSAN POLYMER BEST REGARDS. (IT'S A PRIVILAGE WORKING WITH US)

English
image image image image image image image image image image image image image image image image
SİYAH MOBLEN (KALİTE) POLİPROPİLEN - PP Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
SİYAH MOBLEN (CAM ELYAFLI) POLİPROPİLEN - PP Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
GRİ MOBLEN (POLİPROPİLEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
COPOLIMER SİYAH MOBLEN POLİPROPİLEN - PP Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
KİREMİT RENKLİ MOBLEN (POLİPROPİLEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
PPRC SİYAH MOBLEN POLİPROPİLEN - PP Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
SİYAH MOBLEN (TERMOLU PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
SİYAH MOBLEN (ÖZEL) POLİPROPİLEN - PP Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
YEŞİL RENKLİ MOBLEN (POLYPROPILEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
PEMBE RENKLİ MOBLEN (POLIPROPILEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
BEYAZ MOBLEN (POLİPROPİLEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
BEJ RENKLİ MOBLEN (POLYPROPILEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
MAVİ RENKLİ MOBLEN (POLİPROPİLEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
KIRIK BEYAZ MOBLEN (POLİPROPİLEN - PP) Otomotiv sektörü, banyo gereçleri, plastik bahçe mobilyaları, sebze ve meyve kasaları, tanklar, döner filtreler, fan, aspiratörler, küvetler, elbise askıları, düğmeler, tekstil aksesuarları, elektrik malzemeleri, kablolar, iplikler, şamandıralar, laboratuar eşyaları, kanallar, gibi bir çok geniş alanda özel amaçlı kullanılmaktadır.
GRİ ELTEKS ENJEKSİYON (YÜKSEK YOĞUNLUK) POLİETİLEN ( ELTEKS), çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir. Polietilen ( Elteks ) Özellikleri tiplere göre değişiklik gösterse de; dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç genel özellikleri olarak sayılabilir. Kaplar, plastik kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüp, oyuncak, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmi gibi çok yaygın bir kullanım alanı olup.
PP.GRANÜL (MAVİ MOBLEN )

FİRMA PROFİLİ

MİSYON VE VİZYONUMUZ

        

Kalite ve Başarının  Temelini; Doğru Proje, Doğru Alt Yapı, Doğru Ürün ile Doğru Uygulamanın oluşturduğuna inanan ve bu doğrultuda, sektörüne alternatif çözümler sunan, üretim ve hizmet kalitemizi, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, sürekli geliştirmeyi hedefleyen, personelimizin bilgi ve becerilerini, eğitimlerle destekleyerek, müşteri memnuniyetini, her koşulda en üst seviyede karşılamak için çalışan, topluma ve çevreye her zaman duyarlı olmak ve geri dönüşümünü en profesyonel şekilde yaparak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, bünyesinde kurulan ve uygulanan kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek sektöründe en iyi olma inancı doğrultusunda çalışan lider bir kuruluş olmaktır. 


Ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın da bizlere sağlayacağı güç ile "uluslararası arenada aktif bir şirket" olarak yolumuza devam etmek kuruluşta belirlenen ilk amacımız. Firmamızın bugüne kadar değişmeyen "müşteri odaklı hizmet" anlayışı ile üretim yapmaya kararlıyız.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutmak ve geliştireceğimiz yeni ürünlerle "geleceği, bugünden görmeyi" vizyonumuz olarak belirledik. Ürettiğimiz her ürünün arkasında olarak, üretimin her aşamasında teknik destek sağlayarak "sizin firmanız, bizim firmamız" anlayışı ile omuz omuza yarınlara büyüyerek ulaşacağız.   

 

HAKKIMIZDA

AKERSAN PLASTİK GRANÜL HAMMADDE GERİ DÖNÜŞÜM AMBALAJ SAN VE TİC.LTD ŞTİ.   

1998 Yılında faaliyete başlayan firmamız, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite ve müşteri memnuniyetine her koşulda önem vermektedir.

Global dünyaya entegre olan ülkemizde otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, kablo sanayi, ayakkabı, inşaat sektörlerinde gereksinim duyulan pek çok ürünün hammadde ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur

Makine parkurumuzu ve kapasitemizi her sene biraz daha arttırmaktayız. Sizlerden gelen talepleri karşılayabilmeyi bundan sonraki yıllarda da yegâne amaç edinip, firmamızın ileriki yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda büyütmeyi hedeflemekteyiz. EKSTÜRÜZER granül hattı ile (Pp.moblen granül )Ps antişok granül)(Absgranül)hammadde üretmekteyiz. Aylık 750 Ton kapasite ile sektörde, kendi payına düşen ihtiyacı, kaliteli ürünle karşılamaktadır.Sürekli kendini geliştirmeyi hedef edinen firmamız 2011 yılında kurduğu DEDEMANLAR YAPI İNŞ SAN TİC LTD.ŞTİ. ilede inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamış ve bu bilinçle yeni firmamızı kurup bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. Başlayıp devam ettiğimiz bu yolda, bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, beraberliğimizin nice yıllar devam etmesini temenni ederiz.

 

                                                                             

SAYGILARIMIZLA           

                                                                                           

 Yönetim Kurulu Adına  

    İdris ERTUFAN