AKERSAN PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM VE MAKİNA

MİSYON VE VİZYONUMUZ

1996 Yılında faaliyete başlayan firmamız, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite ve müşteri memnuniyetine her koşulda önem vermektedir.

Global dünyaya entegre olan ülkemizde otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, kablo sanayi,tarım sektörü,ev gereçleri, ayakkabı ve inşaat sektörlerinde gereksinim duyulan pek çok ürünün hammadde ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.

Makine parkurumuzu ve kapasitemizi her geçen gün arttırmaktayız.Akersan ailesi olarak gecmişten gelen imalatcı tecrübelerimizle 05/06/2016 tarihi itibariyle geri dönüşüm sektöründe TÜRKİYE'NİN İLK PROJESİNİ hayata gecirerek siz degerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermekteyiz.Müşterilerimizden gelen talepleri karşılayabilmeyi amaç edinerek, firmamızın ilerleyen yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda büyütmeyi hedeflemekteyiz. Ekstruder granül hatları ile Pp-moblen granül üretmekteyiz. Aylık 900 Ton kapasite ile sektörel ihtiyacı kaliteli ürünle karşılamaktadır. Hızla yükseldiğimiz bu yolda, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, beraberliğimizin uzun yıllar devam etmesini temenni ederiz.

 

 

Kalite ve Başarının  Temelini; Doğru Proje, Doğru Alt Yapı, Doğru Ürün ile Doğru Uygulamanın oluşturduğuna inanan ve bu doğrultuda, sektörüne alternatif çözümler sunan, üretim ve hizmet kalitemizi, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, sürekli geliştirmeyi hedefleyen, personelimizin bilgi ve becerilerini, eğitimlerle destekleyerek, müşteri memnuniyetini, her koşulda en üst seviyede karşılamak için çalışan, topluma ve çevreye her zaman duyarlı olmak ve geri dönüşümünü en profesyonel şekilde yaparak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, bünyesinde kurulan ve uygulanan kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek sektöründe en iyi olma inancı doğrultusunda çalışan lider bir kuruluş olmaktır. 


Ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın da bizlere sağlayacağı güç ile "uluslararası arenada aktif bir şirket" olarak yolumuza devam etmek kuruluşta belirlenen ilk amacımız. Firmamızın bugüne kadar değişmeyen " müşteri odaklı " hizmet anlayışı ile üretim yapmaya kararlıyız.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutmak ve geliştireceğimiz yeni ürünlerle "geleceği, bugünden görmeyi" vizyonumuz olarak belirledik. Ürettiğimiz her ürünün arkasında olarak, üretimin her aşamasında teknik destek sağlayarak "sizin firmanız, bizim firmamız" anlayışı ile omuz omuza yarınlara büyüyerek ulaşacağız.